Přeskočit na hlavní obsah

Produktové obrázky

Calvin Klein

Dámská kabelka Webbing Adj LV04F3643GUB1

Akce s kódemDoprava zdarmaVýhodné

Barevná provedení

2 718 Kč
Doporučená maloobchodní cena 3 490 Kč

Kód: mCK5720
Doprava ZDARMA od 2 500 Kč
2 měsíce na vrácení

  • Prostorná kabelka Calvin Klein v univerzální černé barvě,
  • měkký strukturovaný materiál dodává modelu moderní a ležérní vzhled,
  • minimalistický design doplněný decentním logem značky,
  • široký ramenní popruh s nápisem Calvin Klein jako výrazný stylový prvek,
  • pohodlné nošení přes rameno díky delšímu uchu,
  • zapínání na magnet zajišťuje rychlý a snadný přístup do kabelky,
  • vnitřní kapsa na zip pro bezpečné uložení drobností,
  • ideální volba pro každodenní nošení do práce i na volný čas.

Materiál: 100 % polyuretan
Barva komponentů: stříbrná

Související produkty

Calvin Klein - Dámská crossbody kabelka LV04F3331GUB1
Akce s kódemVýhodné
Calvin Klein
1 335 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská crossbody kabelka LV04F3421GRM0
Akce s kódemVýhodné
Calvin Klein
1 790 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Webbing LV04F3642GUB1
Akce s kódemNovinka
Calvin Klein
2 990 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka LV04F3104GUB1
Akce s kódemDoprava zdarma
Calvin Klein
2 520 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Pebbled Hobo LV04F3495GLC6
Akce s kódemDoprava zdarma
Calvin Klein
2 718 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kožená kabelka Slouchy LV04F3543GUB1
Akce s kódemDoprava zdarma
Calvin Klein
5 054 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka LV04F3272GVFU
Akce s kódemVýhodné
Calvin Klein
2 150 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská crossbody kabelka Foil LV04F3539GUB1
Akce s kódemVýhodné
Calvin Klein
1 940 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka LV04F3274GVFU
Akce s kódemVýhodné
Calvin Klein
2 362 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská crossbody kabelka K60K613180BEH
Akce s kódemVýhodné
Calvin Klein
1 888 Kč
pozítří u vás

Mohlo by Vás zajímat

Lattafa - Yara - EDP
Výhodné
Lattafa
503 Kč
zítra u vás

Rituals - Dárková sada The Ritual of Sakura Medium Gift Set
Rituals
889 Kč
zítra u vás

Benefit - Bronzující pudr Hoola (Matte Bronzer) 8 g
Akce s kódemVýhodné
Benefit
686 Kč
zítra u vás

Karl Lagerfeld - Karl Lagerfeld For Her - EDP
Akce s kódemBestseller
Karl Lagerfeld
Od 308 Kč
zítra u vás

Lanvin - Eclat D´Arpege - EDP
Bestseller
Lanvin
Od 423 Kč
zítra u vás

Rituals - Dárková sada The Ritual of Ayurveda Small
Rituals
629 Kč
zítra u vás

Bioderma - Čisticí pěnivý gel pro citlivou pleť Sensibio Gel Moussant (Mild Cleansing Foaming Gel)
Akce s kódemVýhodné
Bioderma
Od 317 Kč
zítra u vás

Bellinda - Dámské neprůhledné punčochové kalhoty 100 DEN BE261100-094
Až -20 %Akce s kódem
Bellinda
119 Kč149 Kč
zítra u vás

Estée Lauder - CC krém SPF 10 Revitalizing Supreme (Global Anti-Aging CC Creme) 30 ml
Akce s kódemBestseller
Estée Lauder
1 469 Kč
zítra u vás

Chloé - Nomade - EDP
Až -11 %Bestseller
Chloé
Od 795 Kč
zítra u vás

Giorgio Armani - Tekuté oční stíny Eye Tint (Liquid Eyeshadow) 3,9 ml
Až -33 %Akce s kódem
Giorgio Armani
739 Kč
+16
zítra u vás

Tolure Cosmetics - Sérum na řasy a obočí Hairplus 3 ml
Akce s kódemBestseller
Tolure Cosmetics
1 590 Kč
zítra u vás

Wella Professionals - Sprej pro tepelnou ochranu vlasů EIMI Thermal Image 150 ml
Akce s kódemVýhodné
Wella Professionals
213 Kč
zítra u vás

Shiseido - Maska na vlasy Fino Premium Touch Hair Mask 230 g
Akce s kódemVýhodné
Shiseido
224 Kč
zítra u vás

Matrix - Multifunkční zázračný sprej Total Results Miracle Creator 100 ml
Akce s kódemVýhodné
Matrix
262 Kč
zítra u vás

Nanolash - Sérum pro růst řas Eyelash Serum 3 ml
Akce s kódemVýhodné
Nanolash
945 Kč
zítra u vás

Alcina - Čisticí pěna pro všechny typy pleti No.1 (Cleansing Mousse No.1) 150 ml
Akce s kódem
Alcina
317 Kč
zítra u vás

Rabanne - Pure XS For Her - EDP
Až -8 %Akce s kódem
Rabanne
Od 867 Kč943 Kč
zítra u vás

Nike - Sweet Blossom - deodorant s rozprašovačem
-30 %Akce s kódem
Nike
106 Kč151 Kč
zítra u vás

Lattafa - Yara - deodorant ve spreji
Akce s kódem
Lattafa
145 Kč
zítra u vás